Free Shipping in Ontario & Quebec when you spend $123 or more!

Your cart

Your cart is empty

Check out these collections.

Grains

36 Results

36 Results

$
to
$

The highest price is $10.00

Porcini Mushroom Risotto
Sarafino Risotto

Porcini Mushroom Risotto

5.0 (1)

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Porcini Mushroom Risotto Organic
Sarafino Risotto

Porcini Mushroom Risotto Organic

$9.00

Unit price
per


$9.00

Unit price
per


Red Lentil Penne Pasta
Sarafino Pasta

Red Lentil Penne Pasta

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Tomato and Basil Risotto
Sarafino Risotto

Tomato and Basil Risotto

5.0 (1)

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Sweet Onion Risotto
Sarafino Risotto

Sweet Onion Risotto

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Chestnut Flour
Sarafino Flour

Chestnut Flour

5.0 (1)

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Whole Buckwheat Penne Pasta
Sarafino Pasta

Whole Buckwheat Penne Pasta

5.0 (1)

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Amaranth Teff & Quinoa Pasta
Sarafino Pasta

Amaranth Teff & Quinoa Pasta

$6.00

Unit price
per


$6.00

Unit price
per


Arborio Rice
Sarafino Rice

Arborio Rice

$9.00

Unit price
per


$9.00

Unit price
per


Lemon Risotto
Sold out
Sarafino Risotto

Lemon Risotto

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Whole Rice Pasta, Animal Shapes
Sarafino Pasta

Whole Rice Pasta, Animal Shapes

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Whole Buckwheat Fusilli Pasta
Sarafino Pasta

Whole Buckwheat Fusilli Pasta

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Vegetable Risotto
Sarafino Risotto

Vegetable Risotto

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Artichoke Risotto
Sarafino Risotto

Artichoke Risotto

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Rice Gnocco Sardo Pasta
Sarafino Pasta

Rice Gnocco Sardo Pasta

$6.00

Unit price
per


$6.00

Unit price
per


Carnaroli Whole Grain Brown Rice
Sold out
Sarafino Rice

Carnaroli Whole Grain Brown Rice

$10.00

Unit price
per


$10.00

Unit price
per


Truffle Risotto
Sarafino Risotto

Truffle Risotto

5.0 (1)

$9.00

Unit price
per


$9.00

Unit price
per


Saffron Risotto
Sarafino Risotto

Saffron Risotto

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Curry Risotto Organic
Sarafino Risotto

Curry Risotto Organic

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Whole Grain Pasta, Animal Shapes
Sarafino Pasta

Whole Grain Pasta, Animal Shapes

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Red Lentil & Green Pea Pasta, Animal Shapes
Sarafino Pasta

Red Lentil & Green Pea Pasta, Animal Shapes

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Turmeric & Pepper Pasta, Fusilli
Sarafino Pasta

Turmeric & Pepper Pasta, Fusilli

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Hemp & Cereals Casarecce Pasta
Sarafino Pasta

Hemp & Cereals Casarecce Pasta

$6.00

Unit price
per


$6.00

Unit price
per


Teff Ditalini Pasta
Sarafino Pasta

Teff Ditalini Pasta

$6.00

Unit price
per


$6.00

Unit price
per


Nero Rice
Sold out
Sarafino Rice

Nero Rice

$9.00

Unit price
per


$9.00

Unit price
per


Rosemary Risotto
Sarafino Risotto

Rosemary Risotto

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Pumpkin Risotto
Sarafino Risotto

Pumpkin Risotto

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Curry Risotto
Sold out
Sarafino Risotto

Curry Risotto

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Whole Buckwheat Pasta, Animal Shapes
Sarafino Pasta

Whole Buckwheat Pasta, Animal Shapes

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per


Broccoli Risotto
Sarafino Risotto

Broccoli Risotto

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Sweet Pepper Risotto
Sarafino Risotto

Sweet Pepper Risotto

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Rose Petal Risotto
Sarafino Risotto

Rose Petal Risotto

5.0 (1)

$10.00

Unit price
per


$10.00

Unit price
per


Carnaroli Aged Rice
Sold out
Sarafino Rice

Carnaroli Aged Rice

$8.00

Unit price
per


$8.00

Unit price
per


Karnak Rice
Sold out
Sarafino Rice

Karnak Rice

$9.00

Unit price
per


$9.00

Unit price
per


Carnaroli Rice
Sold out
Sarafino Rice

Carnaroli Rice

$9.00

Unit price
per


$9.00

Unit price
per


Orange Risotto
Sold out
Sarafino Risotto

Orange Risotto

$7.00

Unit price
per


$7.00

Unit price
per